درباره ما

معرفی مجموعه قهوه لوکا

مجموعه قهوه لوکا پیش از سال ۱۳۷۶ شمسی با نام تجاری اوج، فعالیت خود را آغاز کرد. سپس تصمیم به راه اندازی یک قهوه فروشی در محدوده شرق تهران نمود. برای شروع به کار از طریق راه اندازی یک فروشگاه تحت عنوان قهوه و چای اوج، وارد بازار کار فروش قهوه شد. در حدود دهه ۷۰ شمسی، سرانه تقاضای بازار قهوه در ایران، بسیار ناچیز بود. به همین دلیل فروشگاه اوج (مجموعه قهوه لوکا) ،تصمیم به انجام تبلیغات گسترده در زمینه نوشیدن قهوه نمود. علاوه براین واردات قهوه جوش های موکاپ خانگی با قیمت ارزان و مقرون به صرفه به ایران را آغاز کرد و به موفقیت های بسیاری دست یافت. بنابراین تصمیم گرفت به صورت حرفه ای، وارد بازار کار فروش قهوه شود.

فعالیت مجموعه قهوه لوکا در بازار ایران

فعالیت حرفه ای مجموعه قهوه لوکا در بازار ایران، با وارد کردن اولین دستگاه فراوری و برشکاری قهوه از ایتالیا و ترکیه، آغاز شد. این مجموعه در حین مسافرت های متعدد به خارج از کشور، از جدیدترین متدهای روز ایتالیا و چین، جهت فراوری قهوه بهره برد.پس از آن با افتتاح مجهزترین کارخانه برشکاری قهوه، با انواع رستر شامل ۱۵، ۳۰، ۶۰ و ۹۰ کیلویی، پا به عرصه صنعت نهاد.

هم اکنون ابن مجموعه با نام تجاری “مجموعه قهوه لوکا”، مفتخر است که با اشتغال زایی برای هزاران نفر، به تولید و فراوری بسته بندی و ملزومات قهوه، مشغول است.

قهوه های تولیدی در مجموعه کارخانجات قهوه لوکا، از نظر کیفیت قابل رقابت با محصولات مشابه برندهای معتبر قهوه در کشورهای خارجی می باشد. به جرات می توان گفت، کیفیت محصولات قهوه لوکا، در مقایسه با بسیاری از تولیدات خارجی بسیار باکیفیت تر است و با قیمت مناسب عرضه می شود. قهوه لوکا، محصولات خود را با بسته بندی های بسیار شکیل و زیبا در قالب، قهوه های “تک خاستگاه” و “ترکیبی” تولید کرده و به صورت گسترده در سراسر کشور توزیع می نمایند

X